Kurumsal

1972 yılından bu yana iç giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamız, özgün tasarımları ile sağlıklı ve kaliteli ürünler sunmayı ilke edinmiştir.

Şirketimiz bir yandan dünya iç giyim moda trendini yerinde ve zamanında izleyerek, bir yandan da tercih ve beklentileri yönlendirerek üretimini hem iç hem de dış pazarlara taşımıştır. İç giyim sektörünün merkezi olan İstanbul’un sınırlarını bu alanda İzmir ile birleştirmiştir.

Sadece ülke sınırları içerisinde kalmayan Le Jardin markası dünya iç giyim pazarında başta Ortadoğu ülkeleri ve Kuzey Afrika olmak üzere tüketiciler tarafından tercih edilen bir marka konumundadır.

Bunun yanı sıra Avrupa iç giyim markalarıyla rekabet edebilecek kalitede ve model zenginliğinde üretim yapmaktadır. Ancak Avrupa’nın ağırlıklı kendi marka üretim tekliflerini kabul etmemekte.Markamızı kabul eden ülke ve firmalarla çalışmaktadır.

Misyonumuz; kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler üretmektir. Müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktır.

Vizyonumuz; firmamızın ulusal ve uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmaktır. Kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerinizi sürekli geliştirerek doğru kalite ve fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketicilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamaktır.